Sov godt

  1. Kaninen der så gerne ville sove: - En ny måde at få dit barn til at falde i søvn på
    Kaninen der så gerne ville sove: - En ny måde at få dit barn til at falde i søvn på Carl-Johan Forssén Ehrlin
    4.4
  2. Gummi-Tarzan: Indlæst af Peter Frödin
    Gummi-Tarzan: Indlæst af Peter Frödin Ole Lund Kirkegaard
    4.4
  3. Grydeklar - Godnathistorier, der får børn til at smile i søvne
    Grydeklar - Godnathistorier, der får børn til at smile i søvne Kim Fupz Aakeson, Line Knutzon, Gitte Løkkegaard, Maren Uthaug, Anne-Marie Donslund, Andreas Nederland, Lars Daneskov, Hella Joof, Frederik Hansen, Jacob Riising, Thomas Brunstrøm, Jesper Roos Jacobsen, Nikolaj Stokholm, Glenn Ringtved, Frederik Michael Hansen, Jacob Terp Riising, Andreas Riisberg Nederland
    4.4
  4. Den hyggelige hytte. En søvnhistorie for voksne
    Den hyggelige hytte. En søvnhistorie for voksne Sophie Påhlsson, Sophie Grace Meditations
    4
  5. Traktoren der så gerne ville sove - en ny bog der kan få dit barn til at falde i søvn
    Traktoren der så gerne ville sove - en ny bog der kan få dit barn til at falde i søvn Carl-Johan Forssén Ehrlin, Carl-Johan Forssén Erhlin
    4.3
  6. Fysisk afslapning med henblik på søvn
    Fysisk afslapning med henblik på søvn Sophie Påhlsson, Sophie Grace Meditations
    4.1
  7. RO: Sov godt meditation 1
    RO: Sov godt meditation 1 Anne Goncalves
    4.1
  8. SØVN - Aftentur i regnen
    SØVN - Aftentur i regnen Helena Kubicek Boye
    3.8
  9. SØVN - En sensommeraften i Lottes have
    SØVN - En sensommeraften i Lottes have Helena Kubicek Boye
    3.7
  10. SØVN - Togrejse
    SØVN - Togrejse Helena Kubicek Boye
    3.8
  11. SØVN - Badning i Silvköparen
    SØVN - Badning i Silvköparen Helena Kubicek Boye
    3.9
  12. SØVN - Universet
    SØVN - Universet Helena Kubicek Boye
    4
  13. SØVN - Jorden rundt
    SØVN - Jorden rundt Helena Kubicek Boye
    4.1
  14. SØVN - Lufthavnen
    SØVN - Lufthavnen Helena Kubicek Boye
    4
  15. SØVN - Strandliv
    SØVN - Strandliv Helena Kubicek Boye
    3.5
  16. Sovebogen for voksne: Fredfyldte fortællinger at falde i søvn på
    Sovebogen for voksne: Fredfyldte fortællinger at falde i søvn på Kathryn Nicolai
    4.2
  17. RO: Sovemeditation for børn - Den magiske sovedyne
    RO: Sovemeditation for børn - Den magiske sovedyne Anne Goncalves
    4.2
  18. SØVN - Søvnrummet
    SØVN - Søvnrummet Helena Kubicek Boye
    3.6
  19. SOV GODT - Redskaber til håndtering af søvnproblemer: 4 effektive øvelser
    SOV GODT - Redskaber til håndtering af søvnproblemer: 4 effektive øvelser Bobby Zachariae
    4.2
  20. Emil drømmer - få dit barn til at sove
    Emil drømmer - få dit barn til at sove Vibeke Manniche
    3.6
  21. Low Rumble Noise
    Low Rumble Noise Patricio Samuelsson
    3
  22. Mindfulness Meditation for Deep Sleep
    Mindfulness Meditation for Deep Sleep Glenn Harrold, Russ Davey
    4.2
  23. Sov godt med Dr. Manniche
    Sov godt med Dr. Manniche Vibeke Manniche
    2.8
  24. Snip Snap Snork - Godnathistorier fra Sovgodtersgade
    Snip Snap Snork - Godnathistorier fra Sovgodtersgade Thomas Skov, Martin Sommer, Emilie Bruhn
    4.5
  25. Find din indre balance: 2 effektive øvelser
    Find din indre balance: 2 effektive øvelser Bobby Zachariae
    4.3
  26. God nat - Afslut dagen med 10 minutters guidet meditation
    God nat - Afslut dagen med 10 minutters guidet meditation Metta Myrna
    3.8
  27. Sleep Easily Meditation
    Sleep Easily Meditation Ali Calderwood, Shazzie
    4
  28. Binaural Deep Sleep Hypnosis
    Binaural Deep Sleep Hypnosis Glenn Harrold
    4.2
  29. Binaural Lucid Dreams Hypnosis
    Binaural Lucid Dreams Hypnosis Glenn Harrold
    4.2
  30. Afslapning - I skoven
    Afslapning - I skoven Rasmus Broe
    3.3
  31. Afslapning - Regnvejr
    Afslapning - Regnvejr Rasmus Broe
    4
  32. Fald i søvn på 25 minutter
    Fald i søvn på 25 minutter Metta Myrna
    4.2
  33. Supersøvn: 21 virkningsfulde strategier, så du kan sove dig til bedre helbred og større overskud
    Supersøvn: 21 virkningsfulde strategier, så du kan sove dig til bedre helbred og større overskud Shawn Stevenson
    4.2
  34. Et godt hvil - introduktion i afspænding
    Et godt hvil - introduktion i afspænding Bodil Hjorth, Carsten Jürgensen, Annelise Hjort, Lene Højland Høj, Liv Olsen, Anne-Marie Olsen
    3
  35. Afspænding trin for trin
    Afspænding trin for trin Mai-Britt Schwab
    3.1
  36. Physical Relaxation for Sleep
    Physical Relaxation for Sleep Sophie Påhlsson, Sophie Grace Meditations
    3.7
  37. Sov godt, lev bedre
    Sov godt, lev bedre Erik Olaf Hansen
    4.1
  38. Tryg søvn: Søvnplejerskens putteritualer til dit 0-3 årige barn
    Tryg søvn: Søvnplejerskens putteritualer til dit 0-3 årige barn Sine Ditlev Bihlet
    4.5
  39. Why We Sleep: Unlocking the Power of Sleep and Dreams
    Why We Sleep: Unlocking the Power of Sleep and Dreams Matthew Walker
    4.6
  40. Deep Sleep Every Night
    Deep Sleep Every Night Glenn Harrold
    4.1
  41. Fald i søvn på 15 minutter
    Fald i søvn på 15 minutter Metta Myrna
    3.8
  42. The Cozy Cabin. A Sleep Story for Adults
    The Cozy Cabin. A Sleep Story for Adults Sophie Påhlsson, Sophie Grace Meditations
    3.8
  43. Low Rumble Hum
    Low Rumble Hum Patricio Samuelsson
    4.2
  44. Ventilation Noise
    Ventilation Noise Patricio Samuelsson
    3.3
  45. Mid Freq Noise
    Mid Freq Noise Patricio Samuelsson
    2.6
  46. Meditation til stressede
    Meditation til stressede Klaus Kornø Rasmussen
    3.9
  47. Nicke Nyfiken - sov gott!
    Nicke Nyfiken - sov gott! H. A. Rey, Margret Rey
    4.3
  48. Britannica 5-Minute Really True Stories for Bedtime
    Britannica 5-Minute Really True Stories for Bedtime Jackie McCann, Jen Arena, Rachel Valentine, Sally Symes
    4
  49. Better Sleep, Better You: Your no stress guide for getting the sleep you need, and the life you want
    Better Sleep, Better You: Your no stress guide for getting the sleep you need, and the life you want Frank Lipman, Neil Parikh
    4.4
  50. Lätt att Somna - sova - bli av med sömnproblem
    Lätt att Somna - sova - bli av med sömnproblem Anders Fogelberg
    3.8