828. Rebecca Stella - Om att återvända till Paradise Hotel, ofrivillig barnlöshet & det stora beslutet att sälja skönhetsmärket, Original

0 Anmeldelser
0
Episode
1564 of 1743
Længde
1T
Sprog
Svensk
Format
Kategori
Økonomi & Business

Programledaren, influencern och entreprenören Rebecca Stella är äntligen tillbaka i Paradise Hotel efter flera års uppehåll. Vi har genom åren sett henne programleda flera olika tv-program, hon har hörts i några av Sveriges största podcast och från Los Angeles så har hon drivit skönhetsmärket ”Rebecca Stella Beauty” – som nyligen såldes till Lyko.

Vi pratar om hennes stora comeback i Paradise Hotel, arbetet bakom och försäljningen av hennes skönhetsmärke, och hur hon skapar hype kring sina produkter. Vi får också höra om hur det är att idag vara tvåbarnsmamma efter den tuffa resan att lyckas bli gravid en andra gång, och vad hon verkligen vill ge vidare till sina barn. Tusen tack för att du lyssnar!

Ta del av Framgångsakademins kurser.

Beställ "Mitt Framgångsår".

Följ Alexander Pärleros på Instagram.

Följ Alexander Pärleros på Tiktok.

Bästa tipsen från avsnittet i Nyhetsbrevet.

I samarbete med Convendum.

Följ Rebecca på Instagram.

Besök Rebecca Stella Beauty.

Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.


Lyt når som helst, hvor som helst

Nyd den ubegrænsede adgang til tusindvis af spændende e- og lydbøger - helt gratis

  • Lyt og læs så meget du har lyst til
  • Opdag et kæmpe bibliotek fyldt med fortællinger
  • Eksklusive titler + Mofibo Originals
  • Opsig når som helst
Prøv nu
DK - Details page - Device banner - 894x1036

Other podcasts you might like ...