Nyd den ubegrænsede adgang til tusindvis af spændende e- og lydbøger - helt gratis
4.8
1 af 60
Børnebøger
In deel negen van de serie pakken we het verhaal van de met dieren pratende dokter weer op waar het is opgehouden aan het eind van Doctor Dolittle op de maan. Terwijl dokter Dolittle nog op de maan zit, wachten zijn vrienden op aarde in spanning af of hij veilig terug zal keren. Ze zijn razend benieuwd naar alle spannende verhalen die hij te vertellen heeft.
Maar dokter Dolittle wil van die verhalen graag een boek maken, en hij komt maar niet aan schrijven toe. Ten einde raad probeert hij zichzelf op te laten sluiten in de gevangenis, zodat hij eindelijk rustig kan werken.
Hugh Lofting (1886-1947) was een Britse schrijver die vooral bekend werd met de kinderboekenreeks over dokter John Dolittle, die met dieren kan praten. De reeks ontstond in de brieven die hij als frontsoldaat naar zijn kinderen stuurde om hen af te leiden van de verschrikkingen van de oorlog. Naast de Dolittle-reeks schreef Lofting diverse prentenboeken en poëziebundels voor kinderen. Hij schreef maar één werk voor volwassenen: een gedicht over de zinloosheid van oorlog.
© 2019 SAGA Egmont (E-bog): 9788726128680
Oversættere: Gerardina Wilhelmina Elberts
Udgivelsesdato
E-bog: 7. januar 2019
Tags
Over 600.000 titler
Download og nyd titler offline
Eksklusive titler + Mofibo Originals
Børnevenligt miljø (Kids Mode)
Det er nemt at opsige når som helst
For dig som lytter og læser ofte.
1 konto
100 timer/måned
Eksklusivt indhold hver uge
Fri lytning til podcasts
Ingen binding
For dig som lytter og læser ubegrænset.
1 konto
Ubegrænset adgang
Eksklusivt indhold hver uge
Fri lytning til podcasts
Ingen binding
For dig som ønsker at dele historier med familien.
2-6 konti
100 timer/måned pr. konto
Fri lytning til podcasts
Kun 39 kr. pr. ekstra konto
Ingen binding
2 konti
179 kr. /månedFor dig som vil prøve Mofibo.
1 konto
20 timer/måned
Gem op til 100 ubrugte timer
Eksklusivt indhold hver uge
Fri lytning til podcasts
Ingen binding
Dansk
Danmark
