Prøvelyt
The Informationist - Taylor Stevens

The Informationist

The Informationist

4.0 9 5 Forfatter: Taylor Stevens Oplæser: Hillary Huber
Findes som lydbog.
In this high-octane thriller for fans of Lee Child, Barry Eisler, and Robert Ludlum's Bourne trilogy, information specialist Vanessa Munroe fiercely guards the secrets of her own past--until they are the only things that can save her life.
Sprog: Engelsk Kategori: Thriller Oversætter:

Mere info om lydbogen:

Forlag: Penguin Random House US
Udgivet: 2011-03-08
Længde: 12T 19M
ISBN: 9780307878243
Kommentarer

Stream på farten

Lyt og læs, hvor og når det passer dig - med Mofibo har du altid dit helt eget bibliotek i lommen. Start din gratis prøveperiode i dag.

Prøv gratis i 14 dage