The Prison Healer

Prøv gratis
276 Anmeldelser

4.3

Serier

1 of 3

Længde
14T 39M
Sprog
Engelsk
Format
Kategori

Ungdomsbøger

Prøv gratis

The Prison Healer

276 Anmeldelser

4.3

Serier

1 of 3

Længde
14T 39M
Sprog
Engelsk
Format
Kategori

Ungdomsbøger

Andre kan også lide...

Lyt når som helst, hvor som helst

Nyd den ubegrænsede adgang til tusindvis af spændende e- og lydbøger - helt gratis

  • Lyt og læs så meget du har lyst til
  • Opdag et kæmpe bibliotek fyldt med fortællinger
  • Eksklusive titler + Mofibo Originals
  • Opsig når som helst
Prøv gratis
DK - Details page - Device banner - 894x1036
Cover for The Prison Healer
Cover for The Prison Healer

Bedømmelser og anmeldelser

Et gyldent overblik

4.3

Samlet bedømmelse baseret på 276 bedømmelser

Andre brugere beskriver bogen som:

  • Page-turner

  • Uforudsigelig

  • Nervepirrende

Download appen for at deltage i samtalen og tilføje anmeldelser.

Mest populære

Viser 5 af 276

  • Sofie

    28. feb. 2024

    Page-turner

    Sindssyg god bog! Elskede den fra start til slut! Virkelig en must-read!🤩🫶

  • H

    18. jun. 2023

    Ok

  • Rikke

    29. jul. 2022

    Page-turner
    Uforudsigelig
    Romantisk
    Ufatteligt

    Godt skrevet, dejlige karakterer, en velformuleret handling og man har lyst til at læse/høre den næste. Hvad mere kan man ønske?Kan klart anbefales til fans af Sarah J Maas, Liegh Bardugo og Victoria Aveyard.(Fik den selv anbefalet af #booktok)

  • Emma

    18. mar. 2023

    Page-turner
    Uforudsigelig
    Nervepirrende
    Romantisk
    Ufatteligt
    Trist

    One of the best books I read In a looonnnggg time, absolutely love it, always got me sitting on the edge!!!!

  • Amanda

    26. mar. 2024

    Page-turner

    It was hard to stop listening onse you got started, kept you wanting more. Lovely charectars and a good story, cant wait to hear book 2