Lyt når som helst, hvor som helst

Dyk ned i over 1 million e- og lydbøger samt podcasts.

  • Over 1 million titler
  • Eksklusive titler + Mofibo Originals
  • Download og nyd titler offline
  • Opsig når som helst
Prøv nu
DK - Details page - Device banner - 894x1036
Cover for Heden ben ik nuchter

Heden ben ik nuchter

Sprog
Hollandsk
Format
Kategori

Romaner

Heden ben ik nuchter is het vierde deel in de reeks nieuw verzameld werk, waarin de vroege boeken van Herman Brusselmans in nieuwe uitgaven verschijnen.

Herman Brusselmans (1957) publiceerde meer dan veertig boeken. Hij wordt zowel verguisd als verafgood. Hij is een zeer belangrijk schrijver.

Eduard Kronenburg zit aan de grond in Brussel en Iddergem. Tovenaars, vrouwen, negers, een schrijver en andere fantomen zitten hem op de hielen. Kronenburg probeert ze van zich af te schudden met behulp van Jupiler, Xanax, een zonnebril, Dolf en Kamiel, de Simple Minds, een Porsche en de overtuiging dat hijzelf de majoor van het menselijk leed is. Heden ben ik nuchter is een roman over vrouwen, drank en geluk, waarvan alleen het laatste ver te zoeken is.

Tobben en lachen, dat kun je om Brusselmans boeken. algemeen dagblad

Heden ben ik nuchter is het vierde boek van Herman Brusselmans en het is ongetwijfeld het beste dat hij tot nu toe heeft geschreven. Het bevestigt tegelijk de indruk dat Brusselmans een verwoed romanticus is. nrc handelsblad

Een wrang-geestig boek. carel peeters, vrij nederland

© 2011 Prometheus (E-bog): 9789044619478

Udgivelsesdato

E-bog: 28. juni 2011

Andre kan også lide...