Lyt når som helst, hvor som helst

Dyk ned i over 1 million e- og lydbøger samt podcasts.

  • Over 1 million titler
  • Eksklusive titler + Mofibo Originals
  • Download og nyd titler offline
  • Opsig når som helst
Prøv nu
DK - Details page - Device banner - 894x1036
Cover for Dordt zoals je Dordt niet kende: Het aanbod van genade in de Dordtse Leerregels

Dordt zoals je Dordt niet kende: Het aanbod van genade in de Dordtse Leerregels

1 Bedømmelse

5

Sprog
Hollandsk
Format
Kategori

Religion og spiritualitet

Wil God dat alle mensen zalig worden? Is Gods bedoeling met de prediking van het evangelie oprecht? Bestaat er een verborgen wil in God die tegengesteld is aan de nodiging tot de zaligheid?

Dergelijke vragen bepalen diepgaand de bevindelijk-gereformeerde gezindte. In de discussies hierover spelen de Dordtse Leerregels een belangrijke rol. Maar wat zegt Dordt nu werkelijk over het aanbod van genade? Welke invloed hebben de grote thema’s van verkiezing, verzoening en wedergeboorte op de prediking van het evangelie? Hoe spreekt Dordt over Gods wil dat alle mensen zalig worden?

In dit boek werpt de auteur verrassend licht op de Dordtse Leerregels. Zijn studie helpt de lezer om Dordt op een grondiger wijze te leren kennen en daarmee het aanbod van genade opnieuw te doordenken.

DR. GERT VAN DEN BRINK is docent filosofie en kerkgeschiedenis aan de Theologische Universiteit Apeldoorn en emeritus-predikant binnen de Hersteld Hervormde Kerk.

© 2024 Geloofstoerusting Publicaties (E-bog): 9789492941718

Udgivelsesdato

E-bog: 15. april 2024

Andre kan også lide...